Bali Bohemia

Oblasti a resorty:


Téma: Peníze, Barma/Myanmar

Vlákno: dolary

 • dolary
  Dále co se týkácenových relací:peníze pouze v Usd! Pouze nové bankovky! I pro nás je vše velmi laciné, jídlo v restauracích pro cizince od 2až5 tisícˇčatů -1 OOO čat. je 23 Kč.Pivo Čang plechovka 1OOO čat nebo 1 Usd.K vízům: v současné době na letišti není možno zakoupit (3O USD.) řešili jsme to přes vysl. Barmy v Berlíně - vyřizuje Letuška (Asiana), za poplatek cca.12OOKč - nebo dojet si tam osobně - trvá max 3 týdny.Bylo dobře, že jsme na víza na letišti nespoléhali, neboť jmse byli svědky toho že 2 Poláci se museli vrátit zpět do Bangkoku pro vízum.Zdravotní záležitosti:měl jsem očkování proti žloutence, tyfu, obrně a běžné léky.Pouze jsme nastydli protože v chrámech se musí "bosky" a dlažba byla ledova. Závěrem: krásná, neobjevená budhistická země, bezproblémová, naprosto bezpečná pro turisty. Všem doporučujeme, stojí to za to.
  vlastimil křeček, 4.9.2011 v 6:58, reagovat
  • dotaz na cestu
   můžete se mi ozvat zajímá mne cesta do Indie děkuji Koudela
   františek koudela, 23.7.2012 v 16:44, reagovat
   • cesta
    Pokud víme, můžeme vám také poradit, ale my se zaměřujeme pouze na jihovýchodní Asii.
    asean.cz, 23.7.2012 v 17:31, reagovat
  • Hotely u moře
   Příští rok(2013) v únoru se chystáme do Barmy. Na závěr naši cesty bychom chtěli strávit u moře pár dní. Můžete nám doporučit pěkný, ale ne moc drahý hotel. Děkuji
   Olga Dragounová, 31.8.2012 v 20:29, reagovat
   • hotely
    POkud chcete k moři, hezká pláž je Ngapali. Potenciálně má Barma opravdový poklad v ostrůvcích v Andamanském moři, které možná znáte z Thajska s tím rozdílem, že barmská část zůstala po desítky let nedotčená. Zatím se tam moc nejezdí a není to levné, to první se může v dohledné době změnit, stejně tak jako se rychle mění Barma. bohužel pro cestovatele se země, alespoń ve střední kategori ubytování prodražuje. Zejména v Yangonu, podobně platí i pro ngapali, že to není úplně levné místo a možná budete muset v požadavku pěkné, ale ne moc drahé slevit, buď z jednoho nebo ze druhého.Možná by se vám mohlo hodit, že Air asia začne od října létat z Bangkoku do Mandalaye, takže se vám rozšíří možnosti, jak po Barmě cestovat. země to je určitě krásná a zajímavá a stojí na počátku turistického boomu, tak šťastnou cestu.
    asean.cz, 3.9.2012 v 10:48, reagovat
Asean.cz - informace o zemích jihovýchodní Asie:
Barma/Myanmar, Brunej, Filipíny, Indonésie, Kambodža, Laos, Malajsie, Singapur, Thajsko, Vietnam, Východní Timor
myanmar.Asean.cz: magazín, články, fotografie, video, blogy, tipy, zájezdy a další informace pro Barma/Myanmar
Barma/Myanmar © 2009 - 2019 Marten & Louis s.r.o.